24 Haziran 2018 Seçim Sonuçları Kamupersoneli.net'den Takip Edin

Kamupersoneli.net olarak 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerin yasaklarının bittiği andan itibaren sonuçları anlık olarak ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Sizlerde seçim sonuçlarını anlık olarak öğrenmek istiyorsanız; Appstore ve Google Play Store'dan kamupersoneli.net uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bizi takip etmeyi unutmayın...

24 Haziran 2018 Seçim Sonuçları Kamupersoneli.net'den Takip Edin

24 Haziran 2018 seçimlerine yönelik olarak seçim yasaklarının bittiği andan itibaren sonuçları anlık olarak paylaşacağız.

Sizlerde 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarını anlık olarak öğrenmek istiyorsanız; Appstore ve Google Play Store üzerinden kamupersoneli.net uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bilindiği gibi 24 Haziran 2018 seçimleri saat 17:00'da sona erecek ve kamupersoneli.net olarak yaptığımız hazırlıklar neticesinde seçim sonuçlarını bilgisayarlardan web bildirim olarak aktaracağız.

Ayrıca sonuçlara mobil üzerinden erişmek isteyen ziyaretçilerimiz için kamupersoneli.net mobil uygulamasından anlık bildirim göndereceğiz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:11
YORUM EKLE