Adalet Bakanı Gül: Cumhuriyet Tarihi Boyunca Yapılmayan İşler Erdoğan Liderliğinde Yapıldı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Mamak ilçesi Boğaziçi Mahallesi'ndeki AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ve mahalle esnafını ziyaret etti orada gündeme yönelik açıklamalarda bulundu.

POLİTİKA 21.02.2019, 23:45
Adalet Bakanı Gül: Cumhuriyet Tarihi Boyunca Yapılmayan İşler Erdoğan Liderliğinde Yapıldı

Bakan Gül'ün açıklamaları;

"Bu seçimde de yine vatandaşımızın sofrasına gözünü dikerek bir takım algı operasyonlarına giriyorlar.

Tarlada aldım iki liraya, pazardan aldım 20 liraya, işi doruğa çıkardılar. Çiftçi, üretici kardeşim getiriyor 1-2 lira, ben pazarda alırken niye 15'e, 20'ye çıkıyor?

Sayın Cumhurbaşkanımız bu balon fiyatları söndürmüştür, almış olduğu kararlarla hükümetimiz vatandaşımızın cebine uzatılan ele müdahale etmiştir."

Cumhuriyet tarihi boyunca yapılmayan işlerin Erdoğan liderliğinde yapıldığını kaydeden Gül, "O yüzden Recep Tayyip Erdoğan'a saldırıyorlar. Başarılı olduğu için saldırıyorlar." değerlendirmesini yaptı.

"Daha iyisini yine biz yaparız. Elbette eksikliklerimiz var ama esikliklerimizi de tamamlamak için sizlerden destek istiyoruz.

Bu seçim A partisi, B partisi meselesi değil, bu seçim Türkiye'ye hizmet etmek için yola çıkanlar ve projesi olanlar ile bir projesi olmayıp, tek vaadi 'AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan gitsin.' diyenler arasında yapılacak bir tercihtir."

Yorumlar (0)