Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Kamp Tarihi Belli Oldu!

Adalet ve Kalkınma Partisinin AK Parti'nin 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısının tarihi belli oldu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapılacak toplantının yeri hakkında da detaylar netleşti. İşte merak edilenler.

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Kamp Tarihi Belli Oldu!

Adalet ve Kalkınma Partisinin 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 5-7 Ekim'de Kızılcahamam'da gerçekleştirileceği belirtildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapılacak toplantının, Eliz Termal Otel'de düzenleneceği açıklandı.

Toplantı, bakanlar, milletvekilleri, genel merkez yöneticileri ve parti kurucularının katılımıyla 5-7 Ekim'de gerçekleştirilecek ve ayrıca görüşmelerde Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere yönelik çalışmaların da değerlendirmesinin planlanacağına vurgu yapıldı.

Diğer yandan AK Parti'nin 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı geçen yıl 6-8 Ekim'de Afyonkarahisar'da düzenlendiği biliniyor.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE