AK Parti'de Deprem ! Flaş Görevden Alma Kararı

AK Parti tarafından bir görevden alma kararı alındı. Bu karara göre AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri ve il yönetimi, görevden alındı. Konu hakkında detaylar haberimizde...

AK Parti'de Deprem ! Flaş Görevden Alma Kararı

AK Parti yönetimi tarafından AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri ve il yönetimi, görevden alındı. Konu ile ilgili olarak AK Parti İl Başkanlığı'na 8 ay önce atanan Eri'nin Genel Merkez tarafından il yönetimi ile birlikte istifasının istendiği öğrenildi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Mardin İl Yönetimi ile birlikte istifasını veren Nihat Eri, sosyal medyadan il yönetimiyle çekilen fotoğrafını paylaştı. Nihat Eri paylaşımına ise "AK Parti Mardin İl Başkanlığı binasından il başkanı sıfatıyla son çıkışım. Allah hayırlara vesile kılsın" notunu düştü.

Nihat Eri Mardin'de AK Parti kurucu başkanı olarak görev yapmıştı. Ayrıca Eri, 2002- 2007 yıllarında AK Parti Mardin Milletvekilli olarak seçilmişti.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE