AK Parti'den Cumhur İttifakı Hakkında Yeni Açıklama Geldi!

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den yeni bir açıklama geldi. Cumhur ittifakı hakkında değerlendirmeler de bulunan Özhaseki "Sonuç ne olur ben de bilemiyorum" dedi. İşte detaylar.

POLİTİKA 29.09.2018, 13:40
AK Parti'den Cumhur İttifakı Hakkında Yeni Açıklama Geldi!

Kamupersoneli.net olarak AK parti "ittifak" açıklamaları hakkında detayları okurlarımızla paylaşıyoruz.

Farklı ziyaret ve açılış törenlerine katılmak için Kayseri'ye giden AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den Cumhur ittifakı hakknda yeni açıklama geldi.

İttifak hakkında değerlendirmelerde bulunan Özhaseki yaptığı açıklamada;

"Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce Türkiye'nin son yıllar içerisinde yer aldığı zor durumlar özellikle beka sorunlar bizi MHP ile bir araya getirerek yüksek idealler üzerinden ortaklığa itekledi.

Bunu millet de sevdi ve doğru olarak gördü. Meşru bir zemin içerisinde hak verdiğini zaten oylarla belli etti.

Bizler istiyoruz ki yerel seçimler de de yapılacak olan bu söz konusu çalışmalar bu Cumhur ittifakına herhangi bir gölge düşürmesin. Bu kapsamda karşılıklı olarak iyi niyetlerimizi ve görüşlerimizi belirttik.

Bu süreçten sonra inşallah Sayın Cumhurbaşkanımız ile Devlet Bey'in bir araya gelmesiyle ya kurulların çalışmaya başlamasıyla yol alırız diye tahmin etmekteyim. Ancak sonuç ne olur, ben de bilemiyorum" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)