AK Parti'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Af Yasasına Dair Düşüncesi Hakkında Açıklama

AK Parti Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MHP'nin gündeme getirdiği genel af yasasına dair son dakika değerlendirmesinde bulundu. Bu kapsamda AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yasa teklifine dair nasıl bir değerlendirme içinde olduğuna dair açıklamalarda bulunan Ömer Çelik'in açıklamalarını sizlerle buluşturuyoruz.

AK Parti'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Af Yasasına Dair Düşüncesi Hakkında Açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısını takip eden gazetecilere bazı açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda gündemin önemli konularına dair açıklamalarda bulunan Ömer Çelik af yasasına dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in af yasasına dair yapmış olduğu açıklamanın detayları şu şekilde,

ÖMER ÇELİK'İN AF YASASINA DAİR AÇIKLAMALARI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi tarafından TBMM'ye sunulan af yasasına dair AK Parti'nin neler düşündüğünü değerlendirdi. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hassasiyetine dair açıklamalarda bulunan Ömer Çelik konuya dair şu ifadeleri kullandı. 

"Af meselesi ile ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Cumhurbaşkanımızın hassasiyeti ilkesel bir hassasiyettir. Bahsettiği konu kişilerle ilgili suçlarla ilgili bir girişimde sıcak bakılamayacağı konusu Cumhurbaşkanımız tarafından ortaya konulmuş ilkesel bir yaklaşımdır. Arkadaşlarımızın telefonlarına af bekleyenlerden mesajlar geliyor ama ondan daha fazla mağdurlardan mesajlar geliyor. Olayın her tarafını görmek durumundayız"

ERDOĞAN BAHÇELİ GÖRÜŞMESİ

Ömer Çelik açıklamalarında ayrıca Cumhur İttifakının yerel seçimlerde de devam etmesi amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin görüşmesine dair de açıklamalarda bulundu. 

"Cumhurbaşkanımız Cumhur İttifakına verdiği önemin altını çizdi. Kendilerinin Macaristan seyahati olacak, bu arada heyetlerin görüşmesi gerçekleşecektir, ondan sonra da bir araya gelebilirler. Bir araya gelme ile ilgili sıkıntı olması söz konusu değil. Takvimlerin uygunluğuna göre gündeme gelir"

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahkum eşi
Mahkum eşi - 9 ay Önce

Lütfen net bisey söyleyin artık bizde yazik

Admin bitlis
Admin bitlis - 9 ay Önce

Af istiyoruz çıkmasa akp ve mhp değerleri hiç kalmaz

Patis yagmur
Patis yagmur - 9 ay Önce

Af gelsin cok ertelediniz yeter artik

elif
elif - 9 ay Önce

af çıkmalı herşeye herkeze af verdiniz neden mahkum ailelerini hiç düşünmediniz içerde yatan çocuklar gariban kandırılmış tehtit karşılığı zorla bu işleri yapmış çocuklar bizler perişanız göz ardı edilmekten yorulduk af varsa oy var

Bahoz
Bahoz - 9 ay Önce

Af çıksın mahkumlarda insan

Af istiyoruz
Af istiyoruz - 9 ay Önce

Af istiyoruz yeter artık onlarda insan bunca insanları umutlandırdınız ve bu genel af değil sadece 5 yıl şartlı indirim olucak neden bu kadar araştıyorsunuz anlamış değiliz ....

Özkan
Özkan - 9 ay Önce

Af istiyoruz affffff

Toprak
Toprak - 9 ay Önce

Kesinlikle bu saatten sonra dönüş olmamalı ciddi anlamda mağdur olan insanlar var büyük kriz çıkar isyan çıkar çocuk oyunu değil insanlar inandı güvendi sonu hüsran olur kimsenin hayalleri yıkmayın