AK Parti'den Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Ortak Canlı Yayın Açıklaması!

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'dan Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun ortak canlı yayına çıkması konusunda açıklama geldi.. Ünal ortak canlı yayın açıklamasında ise; "Cumhuriyet Halk Partisi ile bir temasımız oldu. Engin Altay ile bir görüşmemiz oldu" dedi.. İşte ayrıntılar...

AK Parti'den Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Ortak Canlı Yayın Açıklaması!

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal İBB adaylarından İmamoğlu ve Yıldırım'ın canlı yayına çıkması hakkında açıklama yaptı..

Kahramanmaraş Valilik bahçesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ünal'ın açıklamalarından satır başları;

İMAMOĞLU VE YILDIRIM ORTAK CANLI YAYIN

"Cumhuriyet Halk Partisi ile bir temasımız oldu. Engin Altay ile bir görüşmemiz oldu.

 Engin Altay CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Kılıçdaroğlu'nun onayından sonra CHP adayı Ekrem İmamoğlu ile görüşme sağladığını, dolayısıyla bayramdan hemen sonra temas gerçekleştirebileceğimizi ifade etti.

İnşallah ortak canlı yayın için bayramdan hemen sonra bir temas gerçekleştireceğiz."

ASKERLERE "EŞŞEK" BENZETMESİ

"Hem Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından, hem de parti sözcümüz gerekli açıklamaları yaptı. Milli Savunma Bakanlığımız da bu hakaretamiz ifadelerden duyduğu rahatsızlığı ifade etti.

Bir televizyon programında kullanılan bu ifadeler, kahraman ordumuza karşı hiçbir şekilde kabul edilemez.

Üstelik Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı Harekatını gerçekleştirmiş kahraman ordumuza şuanda Pençe Harekatını gerçekleştiren askerlerimize generallerimize dönük kullanılan bu ifadelerin hiçbir şekilde kabul edilemez olduğu hem Cumhurbaşkanlığımız, hem Parti Sözcümüz, hem de Savunma Bakanlığımız tarafından en sert şekilde kınanmıştır.

Bu konuda da hukuki sürecin başlayacağı duyurulmuştur."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE