AK Parti'den Yerel Seçim Açıklaması: Aday Göstermememiz İmkansız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu yerel seçimler hakkında çeşitli açıklamalarda bulunarak aday çıkarmamanın mümkün olmadığını ifade etti. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

POLİTİKA 29.09.2018, 23:01 01.10.2018, 17:44 Batuhan
AK Parti'den Yerel Seçim Açıklaması: Aday Göstermememiz İmkansız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, yerel seçimler hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. 

Jülide Sarıeroğlu açıklamalarında Adana ve 15 ilçesi başta olmak üzere, ülkemizin geri kalan 80 ili ve tüm ilçelerinde aday göstermeme gibi bir durumun söz konusu olmadığını vurguladı.

YEREL SEÇİM AÇIKLAMASI

Konu ile ilgili olarak Jülide Sarıeroğlu açıklamalarının devamında yerel seçimlerin yaklaştığı önemli bir sürece girildiğini ifade etti ve ilk günden itibaren AK Parti olarak gönüllere dokunan, çalışarak sandıkta başarı elde eden bir parti olduklarını bu anlayışı sürdürmeye devam ettiklerini ifade etti.

Açıklamalarının devamında herkesin kafasında, ittifakla ilgili olarak, Adana ve diğer illerle ilgili sorular olduğunu bildiklerini ifade eden Sarıeroğlu "Bununla ilgili Cumhurbaşkanımızın konuşması gayet net. En son yaptığı açıklamalar ortada. AK Parti olarak en son seçimde Adana'da aldığımız oy herkesin malumu." dedi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)