AK Parti Diyarbakır Adayı Cumali Atilla Kimdir?

AK Parti'nin Diyarbakır adayı Cumali Atilla oldu. Peki Cumali Atilla kimdir? Okuyucularımızla paylaşıyoruz.

AK Parti Diyarbakır Adayı Cumali Atilla Kimdir?

AK Parti Diyarbakır adayı Cumali Atilla oldu. Peki Cumali Atilla kimdir? İşte detaylar...

CUMALİ ATİLLA KİMDİR?

Elazığ'da 1964 yılında dünyaya gelen Cumali Atilla ilk ve orta öğrenimini Elazığ'da, Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde tamamladı.

Atilla, 1990 yılında Erzincan Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Dil eğitimi ve yönetim sistemi konularında çalışmalar yapmak üzere 8 ay İngiltere'de bulundu. 3 yıllık staj dönemi içerisinde Çorum Uğurludağ ve Afyon Çobanlar ilçesinde kaymakam vekilliği görevini yürüttü.

Atilla, daha sonra sırayla Giresun Piraziz, Muş Malazgirt, Bolu Mengen Kaymakamlığı, Diyarbakır Vali Yardımcılığı ve Konya Beyşehir Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. Cumali Atilla, 23 Eylül 2011 tarihinde Etimesgut Kaymakamlığı görevine başladı. Atilla, 1 Kasım 2016 yılında Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne kayyum olarak atandı ve halen başkan vekilliği görevini sürdürüyor. Cumali Atilla, evli ve 3 çocuk babası.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE