AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Murat Alparslan Kimdir ? Nerelidir?

AK Parti Genel Sekreter yardımcıları belli oldu. Peki Genel sekreter yardımcısı olarak görevlendirilen isimler kimlerdir? Nerelidir? İşte onlardan birisi AK Parti'nin önemli isimlerinden Murat Alparslan Kimdir? , Nerelidir, Hangi görevlerde bulunmuştur?

POLİTİKA 10.06.2016, 14:19 10.06.2016, 14:23
AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Murat Alparslan Kimdir ? Nerelidir?
 Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Murat Alparslan Kimdir ? Murat Alparslan 1974 Çorum Doğumludur. Baba adı Ahmet, Annesinin adı ise Satı'dır.

Eğitim Hayatı 


1995 senesinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Murat Alparslan, 1999 yılında Gazi Üniversitesi'nde İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında yüksek lisans yapmış ve hala Devlet Özel Hukuku ile Uluslararası Ticaret hukuku alanında doktora çalışmaları yapmaktadır.

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Murat Alparslan'ın İş Hayat

1998 ile 2000 tarihleri arasında Gazi Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarak , 2000 yılında ise Ankara'da serbest avukat olarak çalışmıştır.

AK Parti Geçmişi

2002 ile 2006 tarihleri arasında AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları kurucu üyeliği, teşkilat ve seçim işlerinden sorumlu Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Murat Alparslan, 2006-2009 yılları arasında AK Parti Ankara İl Başkanlığı yönetim kurulu üyeliği ve seçim işlerinden sorumlu il başkan yardımcılığı , 2009-2014 yılları arası Ak Parti Ankara İl Başkanlığı görevlerini yapmıştır. TBMM 25. Dönem AK Parti Ankara Milletvekili olan Sn. Murat Alparslan İngilizce ve Arapça biliyor.

Kamu haberlerinden, gündem haberlerinden, son dakika haberlerinden ve çok daha fazlasından haberdar olabilmek için kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net'i takip etmeye devam edin.

Kamupersoneli.net | Ankara
Yorumlar (0)