AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Flaş İddia! Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'ye Oy Vermeyecek

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan katıldığı bir etkinlik kapsamında yapmış olduğu açıklamalarında CHP'ye yönelik açıklamalarda bulundu. CHP Genel Başkanlı Kemal Kılıçdaroğlu'na dair çarpıcı ifadeler kullanan Bülent Turan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Muharrem İnce'ye oy vermeyeceğini söyledi.

AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Flaş İddia! Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'ye Oy Vermeyecek

Çanakkale'de AK Parti Kadın Kolları 5. Olağan Genel Kurul toplantısına katılan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan burada bir konuşma gerçekleştirdi. 

Kongre kapsamında yapmış olduğu konuşmasında dikkat çeken konulara dair açıklamalarda bulunan Bülent Turan CHP'ye eleştiri yöneltirken bazı iddialarda bulundu. 

KILIÇDAROĞLU, MUHARREM İNCE'YE OY VERMEYECEK İDDİASI

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan konuşmasının başında kadınlara ve kadın kollarının çalışmalarını değerlendirdi. Kadın kollarımız olmasa çok eksik oldurduk diyen Bülent Turan konuşmasında ayrıca CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na yönelik bazı iddialarda bulundu. 

Konuya dair eleştirilerinde CHP'nin 6 numaralı tercihinin Muharrem İnce olduğunu öne süren Bülent Turan; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun  'Gel Muharrem buraya.' sözlerini eleştirdi. 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun koltuk kavgası verdiğini söyleyen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan çok çarpıcı bir iddiada bulunacak Kemal Kılıçdaroğlu'nun Muharrem İnce'ye oy vermeyeceğini söyledi. 

''Bir aday çıkardılar gördünüz. Bir defa o aday CHP'nin istediği aday değil. 5 senaryo geçti, 6'ncıda buna kaldılar. Ona gittiler, buna gittiler, o oldu, bu oldu. Hiçbir senaryo tutmayınca Muharrem'e mecbur kaldılar. 'Gel Muharrem buraya.' Bu ne Allah aşkına ya. Böyle şey mi olur. Böyle Cumhurbaşkanlığı mı olur. 'Gel Muharrem buraya.' Bu ne saçma bir üsluptur. Dert Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuk kavgasından başka birşey değil. Kılıçdaroğlu, iddia ediyorum ki Muharrem İnce'ye oy vermeyecek çünkü 24 Haziran'ın sonrası var bunu biliyor. Onu sürdü malum tarlaya, hadi bakalım kavganı yap. Bunların dertleri ülkenin ekonomisini, demokrasisini büyütmek değil. Bir dertleri var kendi partisinin koltuk kavgası. Kim bu ülkede iş yapar, kim üretir, kim bu ülkeyi büyütür, kim konuşur vatandaş bunu biliyor.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE