AK Parti'li Bülent Turan: 500 Delege İmza Atmış Görevi Bırak Diye, Bırak Adam Gibi Yarışalım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP'de devam eden kurultay çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bülent Turan yapmış olduğu açıklamalarında Cumhurbaşkanına hakaret konusu ve CHP'de kurultay için imza toplanması konularına değindi.

POLİTİKA 21.07.2018, 22:14
AK Parti'li Bülent Turan: 500 Delege İmza Atmış Görevi Bırak Diye, Bırak Adam Gibi Yarışalım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan bazı temel atma törenlerine katıldı. Bülent Turan katılmış olduğu bu temel atma törenleri kapsamında kısa bir konuşma yaptı ve gündemin merak edilen konularını değerlendirdi. 

Bülent Turan sağlık alanına yönelik yapılan tesislerin temel atma töreninde yapmış olduğu konuşmasında ayrıca sağlık alanında yapılan çalışmaların devam edeceğini söyledi. Bu konunun dışında ise CHP ve Cumhurbaşkanına hakaret konularını değerlendiren Turan açıklamaları şu şekilde;

''500 DELEGE İMZA ATMIŞ BIRAK DİYE, BIRAK O ZAMAN''

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Cumhuriyet Halk Partisi'nde devam eden kurultay çalışmalarına ilişkin yapmış olduğu konuşmasında 500 delegenin imza attığını ve artık CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bırakması gerektiğini söyledi. 

Açıklamalarında ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaşadığı polemiklere değinen Bülent Turan çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

''Diğer partilerimiz de bizimle yarışsınlar, daha iyisini yapsınlar. Kendi kavgalarını bıraksınlar. Adamın 500 tane delegesi imza atmış, 'Görevi bırak.' demiş, bırak kardeşim o zaman. Bırak, adam gibi yarışalım. Gerginlikle, kavgayla sürekli aynı meseleyi tartışmak olmaz. Arkadaş, cumhurbaşkanından başka senin hiç işin yok mu? Hiç gündemin yok mu? Bu milleti aşağılayan bir tarzdır bu. Cumhurbaşkanına hakaret, cumhura hakarettir. Mecliste yemin töreni var, devletin başkanı geliyor, parti ayağa kalkmıyor. Cumhurbaşkanı düşmanlığından başka hiçbir bir gündemi olmayan adamların bu siyasette millet defterini dürecek.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)