AK Parti'nin Aksaray Belediye Başkan Adayı Açıklandı!

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Aksaray Belediye Başkan adayı belli oldu. Buna göre AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Çevre Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanı Evren Dinçer olarak açıklandı.

AK Parti'nin Aksaray Belediye Başkan Adayı Açıklandı!

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy Yaptığı açıklamada ise;

AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer olmuştur. Partimize, şehrimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Peki Evren Dinçer Kimdir?

Evren Dinçer 1981 Aksaray doğumlu. İlk,orta ve lise eğitimini Aksaray'da tamamlayan Evren Dinçer Lisans Eğitimini Aksaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde,Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü , insan kaynakları yönetimi üzerine tamamladı.

Enver Dinçer,Doktora Eğitimine Ankara Üniversitesi , İnsan kaynakları Yönetimi bölümünde devam ediyor.

Evren Dinçer,10 şubat 2017 tarihinde yayımlanan atama kararnamesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı görevine atandı. Aksaray'ın yerlilerinden olup,Aksaray Belediyesi'nden emekli Mustafa Dinçer'in çocuğu olan Evren Dinçer 8 Temmuz 2018 tarihinde Aksaray'da yapılan düğün merasiminde Merve Anamur ile dünya evine girdi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE