AK Parti'nin Gaziantep Adayı Kesinlik Kazandı!

Gaziantep için Fatma Şahin ismi geçerken Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu Gaziantep'teki bir programa telefonla bağlandı ve "Siz zaten kim olduğunu biliyorsunuz" diyerek adaylığı doğruladı.

AK Parti'nin Gaziantep Adayı Kesinlik Kazandı!

 Ak Parti'nin 50 ildeki aday listelerini kulis bilgileri hakkında haberleri yazmıştık.

Bu haberde, Gaziantep için Fatma Şahin ismi yer alıyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu Gaziantep'teki bir programa telefonla bağlandı ve "Siz zaten kim olduğunu biliyorsunuz" ifadelerini kullanarak, Fatma Şahin ismini doğruladı.

Berat Albayrak, Abdülhamit Gül ve Fatma Şahin bugün Gaziantep'te AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı'nda bir araya geldi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ı arayan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Belediye başkanı adayı ile ilgili sinyaller verdi.

"MAHÇUP ETMEYECEK BİR LİSTE"

Telefonla seslenen Erdoğan, "Gaziantep'teki bütün kardeşlerime en kalbi selamlarımı sevgilerimi gönderiyorum. 4 buçuk ay sonra orada yeni bir dönem başlayacak ona göre. İnşallah yarın Gaziantep adayımızı açıklayacağız. Siz zaten kim olduğunu biliyorsunuz. İnşallah sizleri mahçup etmeyecek bir listeyle karşınıza çıkacağız. " dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 22:43
YORUM EKLE