AK Parti Yerel Seçimler İçin Sevilen Yeni Yüzler Arıyor

2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin hazırlığı devam ederken Adalet ve Kalkınma Partisi'nde yerel seçimlerde sevilecek yeni yüzler aranıyor. Yaklaşık 8 ay kadar süre kalan seçimler için bölgesinde sevilen isimler AK Parti'de konuşulan detaylar arasında yer alıyor. İşte detaylar...

POLİTİKA 17.07.2018, 08:22
AK Parti Yerel Seçimler İçin Sevilen Yeni Yüzler Arıyor

Adalet ve Kalkınma Partisi yaklaşık 8 aylık bir süre kalan yerel seçimler için bölgesinde sevilen yeni yüz arayışına girdi.

AK Parti'nin bütün yerel seçim programları Eylül ayından başlayacak şekilde planlanmış durumda. Ayrıca partinin belediye başkan adayları bu sefer erkenden açıklanacak. Parti kurmayları El sıkmayan, kendinden ödün vermeyen, tevazu göstermeyen, şatafat içerisinde yaşayanlarla yola devam edilmeyeceğini belirtiyorlar.

Ayrıca parti kurmayları tarafından alınan detaylarda ise "biz her ile bir Tayyip Erdoğan arıyoruz" ifadelerini sıkça dile getiriyorlar.

AK Parti'de 18 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak büyük kongre ile beraber 2019 yerel seçimler için çalışmalar başlayacak. AK Parti'nin tüm programları ise Eylül ayından itibaren başlayacak.

Parti kurmayları bu konuyla alakalı olarak yaptıkları değerlendirmeler içerisinde ise;

"Yeni isimlerin, insan yönetimi ve kurum yönetimini başarıp başarmayacağına bakacağız.

Şu ana kadar 3 yıllık performans raporları var zaten. 4’üncü yılı da tamamladık.

Mevcut başkanların performansı çıkacak ortaya. Genel bir rapora dönüştürüp, Cumhurbaşkanı’na sunacağız.

Bu raporlarda, belediye başkanı seçildikten sonra bugüne kadar ne yapmış, hepsi görülecek.

Hizmet yapmıştır, icraat yapmıştır ama gönüllere girememiştir. El sıkmayan, tevazu göstermeyen, nobran olan, şatafat içinde olanla yola devam etmeyeceğiz. Biz her ile bir Tayyip Erdoğan arıyoruz" ifadelerinde bulunuyorlar.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)