AK Partili Eski Belediye Başkanın Kızı İyi Parti'ye Katıldı

Eski AK Partili belediye başkanlarından olan Turgut Altınok'un kızı Ayça Altınok, İyi Parti'ye katıldı. İyi Partiye İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in elini öperek katılan Ayça Altınok'un parti rozetini de Meral Akşener taktı.

AK Partili Eski Belediye Başkanın Kızı İyi Parti'ye Katıldı

Ankara'nın Keçiören İlçesi eski AK Partili Belediye Başkanı Turgut Altınok'un kızı Ayça Altınok, İyi Parti'ye katıldı. Ayça Altınok, İyi Parti rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Düzce mitingi sırasında aldı. 

TURGUT ALTINOK'UN KIZI İYİ PARTİ'YE KATILDI

Uzun yıllar Ankara'nın Keçiören İlçesi'nde belediye başkanlığı yapan ve eski AK Partili olan Turgut Altınok'un kızı İYİ Parti'ye katılma kararı aldı. Almış olduğu kararın ardından İYİ Parti rozetini almak için İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu Düzce'ye giden Ayça Altınok burada rozetini taktı. 

Meral Akşener'in elini öperek rozetini takan Ayça Altınok daha sonra kameralar karşısına geçti. Ayça Altınok'un babası Turgut Altınok uzun yıllar Ankara2nın Keçiören İlçesi'nin belediye başkanlığını yapmış daha sonra adının karıştığı bazı olaylar nedeniyle partiden ve görevinden istifa etmişti. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE