Askerlik Sistemi Değişiyor Mu? Başbakan Binali Yıldırım'dan Flaş Bedelli Askerlik Açıklaması!

Başbakan Binali Yıldırım katıldığı televizyon programı kapsamında yapmış olduğu konuşmasında bedelli askerlik konusunda açıklamalarda bulundu. Yaşanan yığılmaya vurgu yapan Başbakan Yıldırım bu sorunun bedelli askerlik ile çözülmesinin mümkün olmadığını söyledi.

Askerlik Sistemi Değişiyor Mu? Başbakan Binali Yıldırım'dan Flaş Bedelli Askerlik Açıklaması!

Başbakan Binali Yıldırım, Habertürk TV ve Bloomberg HT ortak yayınına katıldı. Burada seçim gündemine dair değerlendirmelerde bulunan Başbakan Binali Yıldırım son günlerin en çok konuşulan gündem maddelerinin başında gelen Bedelli Askerlik konusuna dair yeni bir açıklamada bulundu. 

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM'DAN BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI

Başbakan Binali Yıldırım katıldığı televizyon programı kapsamında yapmış olduğu açıklamasında, bu konuda yaşanan yoğunluğu dikkat çekti. Bu durumun yalnız bedelli ile çözülmesinin mümkün olmadığını işaret eden Başbakan Yıldırım, konunun tüm boyutları ile ele alınması gerektiğini ifade etti. 

Başbakan Binali Yıldırım televizyon programı kapsamında yapmış olduğu konuşmasında Bedelli Askerlik ile ilgili şu ifadeleri kullandı, " Yeni hükümetin gündemindeki konulardan birisi bu olacak. Bu bir reform. Bence şartlar oluştu. Bir birikim var, bunu bedelli ile sadece çözmek mümkün değil. Bütün boyutları ile ele almak lazım."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 23:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Polat
Mustafa Polat - 1 yıl Önce

6ay bedelli 6 ay fiilen yapılsa daha iyi olur gibime geliyor

Kenan peker
Kenan peker - 1 yıl Önce

Bedelli çıksa kaç doğumlularin üstüne çikar