Bahçeli'den Son Dakika Melih Gökçek Açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den yeni bir açıklama geldi. Ankara Büuyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in MHP'den aday olacağı iddialarına yanıt veren Bahçeli'nin açıklamalarını okurlarımızla paylaşıyoruz.

POLİTİKA 29.10.2018, 16:00 29.10.2018, 16:06 Kerim Solak
Bahçeli'den Son Dakika Melih Gökçek Açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kaynaklarından alınan bilgilere göre Adalet ve Kalkınma Partisi'ne karşı Melih Gökçek ile anlaşma sağlanacağı iddia edilmişti.

Ankara Büuyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Melih Gökçek'in MHP'den aday olacağı iddialarına Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den yanıt geldi.

Bahçeli konuyla alakalı olarak; "Sayın Gökçek'e herhangi bir önerimiz olmamıştır" ifadelerini kullandı.

GÖKÇEK YANIT VERMEMİŞTİ

Diğer yandan geçtiğimiz hafta Bursa'da 98 yaşında hayata veda eden Hüseyin Kocaman'ın cenaze törenine katılan Gökçek cenaze töreni sonrasında gazetecilerin MHP'den adaylık sorularına yanıtsız kalmıştı.

ÖZHASEKİ AÇIKLAMA YAPMIŞTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki adaylık konusu ile ilgili Melih Gökçek ile bir görüşme gerçekleştirdiğini açıkladı.

Mehmet Özhaseki konuşmasında Melih Gökçek'in Ak Partili olduğunu ifade ettiği konuşmasında şu sözleri aktardı. "Melih Gökçek bey ile görüştüm. 'Bana yapılmış resmi bir teklif yok.

Ben AK Partiliyim' dedi. Melih Gökçek bey bir ekoldur. Kimse emeklerini inkar edemez." demişti.

HAYATİ YAZICI: İŞ OLSUN DİYE GÖREVDEN ALMADIK DEDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı tarafından çeşitli açıklamalar yaparak Melih Gökçek'in görevden alınmasının iş olsun diye istenmediğini ifade etti.

Konu ile ilgili olarak Hayati Yazıcı açıklamalarında gündeminde böyle bir konunun olmadığını ifade ederek bu konularda biraz mesafeli olduğunu vurguladı. Bunun yanı sıra Yazıcı, görüş bildirmeyeceğini belirterek "Sözünü ettiğiniz kişi, bizim partimizde belediye başkanlığı yaptı, görevini bırakması istendi. Bunun ötesinde bir yorum yapmayacağım." dedi.

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)