Bakan Fakıbaba: Halkımız 24 Haziran'da En Doğru Kararı Verecektir

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba yaptığı açıklamada Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kuruluşundan itibaren ülkeye yaptıkları hizmetlerin daha da fazla yatırımla sürdürmeyi amaçladıklarını sözlerine ekleyerek 24 Haziran erken seçim kararını değerlendirdi.

Bakan Fakıbaba: Halkımız 24 Haziran'da En Doğru Kararı Verecektir

Türkiye'nin erken seçim kararı olarak 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimiyle çok daha farklı ve yen bir döneme gireceğini ifade eden Bakan Fakıbaba her siyasi partinin hemen her an seçime hazır olması zorunluluğunu sözlerine ekledi.

Bakan Fakıbaba'nın açıklamalarından satır başları;

Halkımızın arasındayız dolaşıyoruz bizlerin beklentisinden ziyade halkımızın büyük bir beklentisi var. Halkımız bir an önce sayın Cumhurbaşkanımızı yeni sistemin başında görmek istiyor. Bu yüzden batının senaryoları her ne olursa olsun parti hangi parti ile birleşirse birleşsin neticede başarılı olamayacaklardır.

Artık halk kararını vermiştir ve liderini bilmektedir. Bir an önce sabırsızlıkla sandığa gitmeyi amaçlamaktadır. Bizler bunu 1 Kasım'da görmüştük şimdide aynısını görmekteyiz.

Bu sefer yüksek bir oy ile ciddi bir yüzdelikle referandumda yüzde 52 idi ancak bu sefer çok daha yüksek bir oy ile Sayın Cumhurbaşkanımızın seçileceğine inanmaktayım.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 13:23
YORUM EKLE