Bakan Soylu'dan Seçim Güvenliği Uyarısı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerle alakalı olarak yaptığı açıklamada güvenlik açısından tedbirlerin elden bırakılmamasını istedi. Bakan Soylu yaptığı açıklamada ise; "Seçim döneminde gelen bütün mesajları, iletilen tüm ihbarları, gelebilecek tüm uyarıları valilerimiz başta olmak üzere bütün arkadaşlarımız dikkate alsınlar" dedi.

Bakan Soylu'dan Seçim Güvenliği Uyarısı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimiyle alakalı olarak yapılacak olan uyarılara ve dikkat çekecek ayrıntılara dikkat edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamalarından satır başları;

İçişleri Bakanlığı olarak bizlerin görevi, vatandaşlarımızın özgür iradeleri ve sağlıklı olarak herhangi bir aksiliğin yaşanmamasını sağlamak.

Mitinglerin dönemi ramazan ayına denk gelmektedir ve iftar yemeklerine kadar bütün tedbirimizi ele almamız gerekmektedir. 

Bilmekteyiz ki seçimlerin sağlıklı gidişini engellemek adına vatandaşlarımıza güvensizlik ortamı tesis edebilmek adına girişimlerde bulunacaklar olabilir.

Bunların bütün önlemlerini alabilmek ve vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak görevimizdir.

Seçim döneminde gelen bütün mesajları, iletilen tüm ihbarları, gelebilecek tüm uyarıları valilerimiz başta olmak üzere bütün arkadaşlarımız dikkate alsınlar.

Asıllı çıksın, asılsız çıksın yapmamız gereken budur. Bir olay olur Allah muhafaza Türkiye bütün seçim boyunca bu olayı tartışacaktır.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE