Bakan Veysel Eroğlu: Bildiklerimi Bilseniz Bir Saniye Yerinizde Duramazsınız

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu katıldığı bazı etkinlikler kapsamında bir konuşma yaparak seçim gündemini değerlendirdi. Ekonomi ve terör konularına dair açıklamalarda bulunan Bakan Eroğlu bu konular hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. 

Bakan Veysel Eroğlu: Bildiklerimi Bilseniz Bir Saniye Yerinizde Duramazsınız

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da düzenlenen bazı açılış etkinliklerine katıldı. Söz konusu bu etkinlikler kapsamında bazı açıklamalarda bulunan Bakan Eroğlu terör konusuna ve ekonomiye dair açıklamalarda bulundu. 

'EKONOMİK AÇIDAN DİMDİK AYAKTAYIZ' 

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu konuşmasında dolar kurunu değerlendirdi. Türkiye'nin geçmişte yardıma muhtaç bırakıldığına vurgu yapan Bakan Eroğlu ekonominin gücüne dikkat çekti. "Şimdi dünya bizi ekonomik olarak sıkıştırmak istiyor ama Allah'a şükür dimdik ayaktayız. Eskiden insansız hava aracı istiyorduk, kimse vermiyordu. Şimdi artık İHA'ları da biz yapıyoruz. Silahlısını da yapıyoruz." 

'BİLDİKLERİMİ BİLSENİZ BİR SANİYE YERİNİZDE DURAMAZSINIZ' 

Katıldığı açılış etkinlikleri kapsamında yapmış olduğu konuşmasında terör konusuna değinen Bakan Eroğlu çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin en önemli seçimlerine hazırlandığını ifade eden Veysel Eroğlu şu ifadeleri aktardı. 

"24 Haziran'da bunların oyununu bozmaya hazır mısınız? İnşallah bunlara verilmesi gereken dersi vereceğiz. Büyük Türkiye için yola devam. Biz her şeyi anlatamıyoruz. Bildiklerimizi bilseniz, bir saniye yerinizde duramazsınız. Ben şahsen duramıyorum. Çünkü bir yerde iftar, bir yerde sahur yapıyoruz. Millete anlatmamız lazım. Öbürlerine bakmayın. Adam konuşuyor. Bazıları atıyor, 'Ben şöyle vereceğim, böyle vereceğim' diye. Atma kardeşim atma, din kardeşim atma. 'Falanca barajları, havaalanını, köprüyü yıkacağım' diyor. Bunların işi yıkmak, bizim işimiz yapmak. 24 Haziran basit bir seçim değil, tarihimizin en mühim seçimi en önemli seçimi."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE