Başbakan Binali Yıldırım'dan OHAL Açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım katıldığı bir programda çeşitli açıklamalarda bulundu. Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamalarında OHAL hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Başbakan Yıldırım'ın konu hakkındaki açıklamalarının detayları haberimizde...

POLİTİKA 21.06.2018, 09:11 Batuhan
Başbakan Binali Yıldırım'dan OHAL Açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın moderatörlüğünü yaptığı ‘Seçim Özel’in konuğu oldu.

Başbakan Binali Yıldırım'a söz konusu programda Demirören Medya Grup Başkanı, CNN Türk İcra Kurulu Başkanı, Milliyet gazetesi yazarı Mehmet Soysal ile Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı çeşitli sorular sordu. Konu ile ilgili olarak Başbakan Binali Yıldırım söz konusu programda OHAL hakkında çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

OHAL KALKACAK MI?

Bu bağlamda Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamalarında "OHAL kalkacak mı?" sorusunu yanıtladı. Bu konuda Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çok net şekilde kalkacağını açıkladığını ifade etti.

TERÖRLE MÜCADELEDE ZAF OLMAYACAK

Ayrıca Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamalarının devamında 17 Temmuz'da OHAL'in süresinin dolacağını 17 Temmuz'dan sonra yeni hükümet uzatma teklifi vermezse otomatik olarak kalkacağını kalkarsa terörle mücadelede zaaf olmayacağını belirtti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)