Başbakan Yardımcısı Akdağ AK Parti Erzurum Milletvekili Aday Adayı Oldu

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ 24 Haziran 2018'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Erzurum'dan Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili aday aday oldu. AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz parti binasında bu konuyla alakalı olarak bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Başbakan Yardımcısı Akdağ AK Parti Erzurum Milletvekili Aday Adayı Oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, parti binasında düzenlemiş olduğu basın toplantısında kent içerisinde Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ'ın da aralarında olduğu 140 kişinin Milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptıklarını sözlerine ekledi.

Türkiye'nin bölgesinde ağır şartların yanı sıra ülkenin yeni sisteme çevrilmesiyle alakalı olarak eski sistem ile yeni sistem arasındaki geçişlerin hızlandırılması amacıyla erken seçim kararının alındığını sözlerine ekledi.

Öz bu konuda yaptığı açıklamada ise; "Erken seçim kararı partimize büyük oranda heyecana sahip olmuştur. 16 yıldır iktidarda olan bir partiye ülke geneli ve şehrimizde inanılmaz başvuru yapıldı. Bu konuda İl Başkanlığımıza Milletvekili aday adaylığı için 140 kişi başvuru yapmıştır" ifadelerini kullandı.

Ayrıca Başbakan Yardımcısı Akdağ'ın AK Parti Erzurum İl Başkanlığına AK Parti Erzurum milletvekili aday adaylığı müracaatında bulunduğunu sözlerine ekleyen Mehmet Emin Öz bu seçimin sandığa yansıması için çalışmalara son hız devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 15:38
YORUM EKLE