Başbakan Yardımcısı Bozdağ'dan Çok Önemli Muharrem İnce Açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ açıklamalarında Muharrem İnce'nin AK Parti'li olacağını iddia etti.

Başbakan Yardımcısı Bozdağ'dan Çok Önemli Muharrem İnce Açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'ın konu hakkındaki açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ açıklamalarında bedelli askerlik hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Detaylar için TIKLAYIN.

MUHARREM İNCE İDDİASI

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ açıklamalarında AK Parti’nin büyük bir değiştirme, dönüştürme gücünün olduğunu AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne değişen dönüşenin hep CHP olduğunu CHP zihniyetinin dönüştüğünü gördüklerini vurguladı.

Ayrıca Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ açıklamalarının devamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük bir dönüştürme gücü olduğunu herhalde sonunda Muharrem İnce'nin AK Parti’ye katılma kararı alacağını ifade etti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE