Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ'dan FETÖ Mağduru Açıklaması

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ son günlerde gündemde konuşulan konular arasında olan FETÖ Mağduru açıklamalarına yönelik eleştirilerde bulundu. 15 Temmuz Darbe Girişiminde yaşanan olayları hatırlatan Recep Akdağ konuya dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ'dan FETÖ Mağduru Açıklaması

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Erzurum'da vatandaşlarla bir araya geldiği etkinlik kapsamında yapmış olduğu konuşmasında gündemin önemli konularını değerlendirdi. Seçim sürecine ve Ak Parti'nin seçim çalışmalarına değinen Recep Akdağ geçmişte yaşanan gelişmeleri örnek göstererek bu gelişimlerin devam edeceğini söyledi. 

FETÖ MAĞDURU AÇIKLAMASI 

Erzurum'da yapmış olduğu konuşmasında FETÖ Mağduru açıklamalarına değinen Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ bu açıklamaları eleştirdi. Darbe girişimi sürecinde yaşananları değerlendiren Recep Akdağ, muhalefet parti liderlerini eleştirdi. 

"Vatandaşlarımız FETÖ tarafından şehit edilmedi gibi davranıyorlar. 2 bin 193 kardeşimiz orada ağır yaralanmamış, kafamızdan aşağı mermiler ve bombalar atmamış gibi davranıyorlar. Onlar sanki kayboldu gitti. Karamollaoğlu da onlara sahip çıktı. Demirtaş'a da sahip çıktı. Enteresandır. Hem onlara hem Demirtaş'a sahip çıkıyorlar. Kim yapıyor? Karamollaoğlu, İnce, Akşener... Niye yapıyorlar? O kafa karışıklığından kendilerine oy devşirmek için yapıyorlar. Memleketini düşünen adam bunu yapar mı? FETÖ'yle ilgili mesele öyle büyük fitneydi ki... Biz acele etmeseydik Allah korusun... Bunlar 15 Temmuz'dan sonra da bu işi devam ettirmek için uğraştılar. Hala da uğraşıyorlar."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE