Başbakan Yıldırım: Nasıl Yıkacaklarını Anlatıyorlar

Başbakan Binali Yıldırım 24 Haziran seçimleri hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Konu hakkında Başbakan Yıldırım diğer cumhurbaşkanı adaylarının yapılanları nasıl yıkacaklarını anlattıklarını ifade etti. Başbakan Yıldırım'ın açıklamalarının detayları haberimizde...

POLİTİKA 09.06.2018, 19:19
Başbakan Yıldırım: Nasıl Yıkacaklarını Anlatıyorlar

Başbakan Binali Yıldırım 24 Haziran seçimlerine günler kala Ankara Mitinginde konuştu. Başbakan Binali Yıldırım burada yaptığı konuşmasında seçimlerde diğer cumhurbaşkanı adaylarının vaatlerini değerlendirdi.

Konu ile ilgili olarak Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamalarında bazı cumhurbaşkanı adaylarının yalancı pehlivan gibi piyasaya çıkmış olduklarını Türkiye'nin gücünün farkında olmadıklarını ifade ederek "Sevgili Ankaralılar, bu seçim iki taraf arasında oluyor. Biri birinci taraf var, yapım ekibi. Diğer taraf ise yıkım ekibi. Sanki bunlar ağız birliği yapmışlar. AK Parti ne yaptıysa biz yıkacağız, projeleri durduracağız, devletin kurumlarını satacağız diyorlar." dedi.

"YAPILANLARI YIKACAKLARINI ANLATIYORLAR"

Bunun yanı sıra Başbakan Binali Yıldırım açıklamalarının devamında dünyada adayların yapacaklarını anlattıklarını ancak bizim ülkemizdeki bazı cumhurbaşkanı adaylarının yıkacaklarını anlattıklarını yapılanları nasıl yıkacaklarını anlattıklarını ifade ederek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Sizin yıkacağınız dediğiniz o dev yatırımlarla bu ülkenin insanları gurur duyuyor, dünyada yapılamayan eserleri yapan iktidarın adı AK Parti'dir." 

Ayrıca Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamalarında Ankara'nın 24 Haziran'da sandıkta bu meselenin gereğini yapacağını yalanla, dolanla milletin hayalini çalanlarla değil, emaneti 16 yıl boyunca verdiği her sözü tutan AK Parti'ye vereceklerini bildirdi.

KAMUPEROSNELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)