BBP Genel Başkanı Destici: Her İki Seçiminde Kazananı Cumhur İttifakı Olacaktır

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen ile 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı Abbas Gündüz'ü makamında kabul etti. Türkiye'nin bir bütün olduğunu ifade etti ve 24 Haziran seçimlerinde yapılacak olan seçime yönelik olarak detaylarını paylaştı.

BBP Genel Başkanı Destici: Her İki Seçiminde Kazananı Cumhur İttifakı Olacaktır

Şehitlerin ve gazi derneklerinin Türkiye ruhunun yaşanmasına büyük katkı sağladığını sözlerine ekleyen Destici, Türkiye'nin içeride ve dışarıda terör ile ciddi mücadele verdiğini sözlerine ekledi.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimlerle alakalı olarak açıklamalarda bulunan Destici açıklamasında;

"24 Haziran seçimleri Türkiye'yi eskiye götürmek isteyenler ile yeni sistemin tam olarak hayata geçirilmesini savunan Cumhur İttifakı arasında geçecektir.

Ama ben inanıyorum ki hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimlerinin galibi inşallah milletimizin desteği, Rabbimizin inayetiyle Cumhur İttifakı olacaktır.Çünkü böyle olması lazım ki Türkiye yeni sistemi tam olarak uygulamaya koyabilsin." dedi.

İSRAİL ÇIKARMASI

İsrail'in katliamıyla alakalı olarak açıklama yapan Destici açıklamasında;

"Dünya bu katliamı cılız kınamalarla seyretti." dedi.

Destici ayrıca yaptığı açıklamasında; İsrail'e sadece Türkiye'nin çok sert tepki gösterdiğine ve fiili uygulamalar yaptığına vurgu yaparak;

"Büyükelçisini, konsolosunu gönderdi, birtakım ilişkileri askıya aldı. Çok açık ve net bir şekilde İsrail'in işgalci devlet olduğunu, soykırım olduğunu bizzat Cumhurbaşkanı ağzından söyleyen tek ülkedir." dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE