Belediye Başkanı İstifaları Devam Edecek Mi? AK Parti'den Açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, belediye başkanlarının istifasının devam edip etmeyeceği hakkında açıklamalar yaptı.

Belediye Başkanı İstifaları Devam Edecek Mi? AK Parti'den Açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı A Haber televizyonunun canlı yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. 

"DENETİM YAPARIZ"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı açıklamalarında belediye başkanlarının istifasının devam edip etmeyeceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.  Konu ile ilgili olarak Hayati Yazıcı açıklamalarında ""Onun için belediye başkanlarımız işlerine odaklanmalı, yollarına devam etmeli. Değişim süreklidir. Bundan kastım değişeceği ya da değişmeyeceği anlamında söylemiyorum. Biz 5 belediye başkanıyla ilgili böyle bir planlama yaptık. Bu bitti. Biz belediyelerimizi bizim yerel politikalarımız çerçevesinde faaliyetlerini, kapasitelerini, performanslarını, geleceğe yönelik olarak bizi nereye taşıdıklarını dikkate almak suretiyle bir denetim yaparız. 

"GÜNDEMİMİZDE YOK"

Bu denetim sonucunu da arkadaşlarımızla paylaşırız. Bizim burada yaptığımız siyasal denetimdir. 5 belediye ile sınırlı bunu yaptık, arkadaşlarımızla paylaştık. Gündemimizde yok ama ileride bir durum zuhur etti, dediğimiz alanlara ilişkin beklediğimizi karşılamayacak bir olgu ortaya çıktı, 'Biz hiç yapmayacaktık, dursun' demeyiz. Ama hiç kimse şu anda bu çerçevede bir işleme tabi tutulmak üzere bizim gündemimizde hiçbir belediye başkanımız yok. Bugün itibariyle gündemimizde yok. Arkadaşlarımız da çalışmalarına odaklansınlar." ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 23:06
YORUM EKLE