Binali Yıldırım'dan İmamoğlu'na destek veren sanatçılara: "Sanat kariyerlerine çok büyük fayda sağlamaz"

Ak Parti 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Adayı Binali Yıldırım, Kısıklı'daki Hz. Ali Camii'nde kıldığı cuma namazının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yıldırım, 'Her şey çok güzel olacak' paylaşımlarıyla Ekrem İmamoğlu'na destek verdiğini gösteren sanatçılar için: "Sanat kariyerlerine çok büyük fayda sağlamaz" diye konuştu.

Binali Yıldırım'dan İmamoğlu'na destek veren sanatçılara: "Sanat kariyerlerine çok büyük fayda sağlamaz"

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Kısıklı'daki Hz. Ali Camii'nde Cuma namazını kıldıktan sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı.

"Hakarete, husumete dönüşmemesi lazım"

Yıldırım, bazı sanatçıların sosyal medyadan Ekrem İmamoğlu'na desteğiyle ilgili, "Herkes görüşünü ortaya koyabilir . Eleştiri boyutunda olabilir. Hakarete, husumete dönüşmemesi lazım. İdeolojik kümelenme yapma yerine görüşlerini tek tek ifade edebilirler. Bunda bir beis yok. Açık taraf tutmak onların sanat kariyerine de çok büyük fayda sağlamaz" dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE