Binali Yıldırım'dan YSK'nın Sandık Kurulu Kararına Tepki!

Adalet ve Kalkınma Partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, YSK'nın sandık kurulu kararına yönelik olarak tepkide bulundu... Yıldırım açıklamasında ise; "Seçimin yenilenmesine YSK karar verirken birçok sebep saydı. Hal böyleyken bir yandan sorumlu tuttuğu, suçladığı insanları yapılacak bir seçimde tekrar seçimde görev yapabilir diye karar vermesi yapılacak seçimlere şimdiden soru işareti oluşturmuştur." dedi.

Binali Yıldırım'dan YSK'nın Sandık Kurulu Kararına Tepki!

Adalet ve Kalkınma Partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım Küçükçekmece'de esnaf ziyaretinde bulundu.

Binali Yıldırım, gazetecilerin sorularını yanıtladı ve YSK'nın sandık kurulu kararına tepkide bulundu...

Binali Yıldırım açıklamasında ise;

"Bu karar fevkalade talihsiz bir karardır. Çünkü seçimin yenilenmesine YSK karar verirken birçok sebep saydı. Bunlardan bir tanesi de bu seçimdeki yolsuzluğa, usulsüzlüğe, yanlışlara sebep olan her kimse bunların hakkında suç duyurusunda bulunulmasını karara bağladı.

Hal böyleyken bir yandan sorumlu tuttuğu, suçladığı insanları yapılacak bir seçimde tekrar seçimde görev yapabilir diye karar vermesi yapılacak seçimlere şimdiden soru işareti oluşturmuştur.

Partimiz bu karara itirazını yapmıştır. Ümit ederim YSK bunu aklıselim ile değerlendirir ve oy verecek milyonlarca vatandaşın kafasını karışıklığa sebep olacak bu işten vazgeçer." dedi...

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE