banner731

Binali Yıldırım: Size Bir Telefon Numarası Vereceğim, Lütfen Bunu Not Edin İleride İşinize Yarayacak

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul Muhtarları Buluşması'na katıldı ve; "Size Bir Telefon Numarası Vereceğim, Lütfen Bunu Not Edin. İleride İşinize Yarayacak" diyerek kendi numarasını paylaştı.

POLİTİKA 18.05.2019, 18:25
Binali Yıldırım: Size Bir Telefon Numarası Vereceğim, Lütfen Bunu Not Edin İleride İşinize Yarayacak

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Muhtarları Buluşması'na katılan Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul adayı Yıldırım, muhtarlara kendi numarasını verdi.

Yıldırım, muhtarların numarayı kaydetmesini talep ederken "işinize yarayacak" dedi....

Programda konuşan Yıldırım açıklamasında;

"Türkiye bizimle büyüdü, liderimizle büyüdü. Bu destanın mimarı İstanbul'dur, İstanbul'un muhtarlarıdır. Şimdi bir kez daha İstanbul için yola çıktık.

Bu kutlu vakitte Rabbim'den niyazımız bizi müjdelenmiş şehir İstanbul'a layık kılmasıdır. Biliyoruz ki her şey onun demesiyle olur.

Biz insanlara düşen gayret etmek, emek sarf etmek ve ter dökmektir. İstanbul çatışma, ayrışma değil, huzur ve mutluluk istiyor.

'Ya ben İstanbul'u alırım, ya İstanbul beni alır.' diyen Fatih Sultan Mehmet'in hedeflerini gerçekleştirmekten başka bir muradımız yok.

Eyüp Sultan'ın, Fatih Sultan Mehmet'in, Mimar Sinan'ın, Kanuni'nin İstanbul'unu, onlara layık olanlar yönetecek." dedi.

Muhtarlara numarasını veren Yıldırım;

"Sevgili muhtarlar, birlikte beraber yürüyerek, umudu büyüteceğiz, huzuru çoğaltacağız ve İstanbul'da yaşayan 15 milyon kardeşimizin hayatını kolaylaştıracağız.

Kibirle, gururla, kin ve nefret diliyle siyasetten medet umanlardan olmadığımızı bir kez daha ifade ediyorum.

Size bir telefon numarası vereceğim. Lütfen bunu not edin. İleride işinize yarayacak. İnşallah birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağız." dedi.

Yorumlar (0)