Bülent Arınç'tan AK Parti'ye Yerel Seçimlerde Aday Önerisi

2019 Yerel seçimleri ile ilgili olarak Bülent Arınç'tan son dakika açıklaması geldi. Bülent Arınç yerel seçimler ile ilgili değerlendirmelerinde AK Parti'ye belediye başkanı aday adayı önerisinde bulundu. Detayları haberimizde aktarıyoruz.

Bülent Arınç'tan AK Parti'ye Yerel Seçimlerde Aday Önerisi

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç katıldığı bir etkinlik kapsamında siyasi gündeme ilişkin değerlendirmelerini katılımcılarla paylaştı. 

Yerel seçimlerin önemline dair açıklamalarının ardından adaylık sürecine dair bazı açıklamalarda bulunan Bülent Arınç, AK Parti'ye yerel seçimler konusunda aday önerisinde bulundu. İşte Bülent Arınç'ın konuşması ve yapmış olduğu öneri. 

BÜLENT ARINÇ'TAN YEREL SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

Bülent Arınç, Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneğince "Keşkek Günü" etkinliğine katıldı. Ankara'da gerçekleştirilen etkinlik kapsamında bir konuşma yapan Bülent Arınç konuşmasına Hakkari'de ve Şırnak'ta yaşanan acı olaylara değinerek başladı. Bülent Arınç bu konuda, "Allah kahraman askerlerimizi, Mehmetçiklerimizi, polisimizi tüm felaketlerden muhafaza eylesin" ifadelerini kullandı. 

Konuşmasında ayrıca yerel seçim değerlendirmesinde ve aday önerisinde bulunan TBMM eski Başkanı Bülent Arınç konuya dair şu ifadeleri kullandı. "Yerel seçimlerde adaylarımızı seçeceğiz. Büyük şehirler bütün şehir oldu, dolayısıyla yeni sisteme ayak uydurabilmek için belediye başkanlarımızın da titiz bir şekilde belirlenmesi ve seçilmesi gerekiyor. Manisa'dan Selami beyin yeniden seçilmesini arzu ederiz"

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE