Bülent Arınç'tan 'Siyasete Geri Mi Dönüyor?' Sorusuna Yanıt

AK Parti Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştiren Bülent Arınç merak edilen konulara dair önemli açıklamalarda bulundu. Bülent Arınç ayrıca görüşme sonrası Siyasete Geri Mi Dönüyor? soruna yanıt verdi.

POLİTİKA 24.04.2018, 19:47
Bülent Arınç'tan 'Siyasete Geri Mi Dönüyor?' Sorusuna Yanıt

Erken seçim kararının alınmasının ardından siyaset gündeminde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 

Yaşanan bu gelişmelerden birisi de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bülent Arınç arasında gerçekleşen ziyaret oldu. Ak Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşen ziyaret sonrası Bülent Arınç kameralar karşısına geçti. 

'AK PARTİ'YE ZARAR VEREN AÇIKLAMALARDA BULUNMAM'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşme sonrası konuşulan konulara dair açıklamalarda bulunan Bülent Arınç gerçekleşen görüşmede her konunun konuşulduğunu vurguladı. Konuşmasında ayrıca AK Parti'ye zarar veren hiçbir açıklamada bulunmam diyen Arınç, "Her konuyu görüştük, açıklama yapma yetkisine sahip değilim. Ne AK Parti'ye ne de onun Genel Başkanına zarar verecek hiçbir davranışta bulunmam" dedi. 

BÜLENT ARINÇ SİYASETE DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYOR

Bülent Arınç konuşması sırasında ayrıca bir basın mensubu tarafından kendisine yöneltilen seçimlere katılıp katılmayacağı yönündeki soru üzerine seçimlere katılmayı düşünmediğini vurgulayarak "Bundan sonra tekrar milletvekilliğinden başlayacak değilim. Aktif siyasi hayatın içinde bulunmak istemiyorum." açıklamasında bulundu. 

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Yorumlar (0)