Cemil Barlas: FETÖ'cüler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Diplomasının Orjinalini Ele Geçirip Yok Etmişler

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimler sayılı günler kala Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik olarak diploma tartışması devam ediyor. Buna bağlı olarak konuyla alakalı son iddia ise Cemil Barlas'tan gelirken; Barlas yaptığı açıklamasında; "FETÖ'cüler Erdoğan'ın diplomasının orijinalini ele geçirip yok etmişler" dedi.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimler yaklaşırken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diploması tartışmaları devam ediyor.

Buna bağlı olarak ortaya yeni bir iddia ortaya atıldı. Söz konusu iddia Cemil Barlas'tan gelirken, Barlas canlı televizyon yayınında; "FETÖ'cüler Erdoğan'ın diplomasının orijinalini ele geçirip yok etmişler" dedi.

24 Haziran seçimlerine hazırlanılan sürece bağlı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın diploması tartışmaları sürüyor.

İktidara yakınlığı ile bilinen A Haber'de ise bu konu gündeme taşınırken, kanalda programda açıklama yapan Cemil Barlas, "Belli bu FETÖ'cüler Tayyip Erdoğan'ın diplomasının orijinali bir yerden ele geçirip yok etmişler" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 16:39
YORUM EKLE