CHP'de Olağanüstü Kurultay İçin Yeterli İmzanın Toplandığı Açıklandı

Cumhuriyet Halk Partisi'nde olağanüstü kurultayın toplanması adına devam eden çalışmaların ardından yeterli sayıda imzanın toplandığı açıklandı. Konuya dair açıklama ise CHP Milletvekili Yaşar Tüzün tarafından yapıldı.

POLİTİKA 24.07.2018, 18:16
CHP'de Olağanüstü Kurultay İçin Yeterli İmzanın Toplandığı Açıklandı

CHP'de Olağanüstü Kurultay için başlatılan çalışmalarda yeterli sayıda delegeden imza toplandığı açıklandı. 

Olağanüstü Kurultayın toplanmasına ilişkin açıklama ise CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer ve CHP Milletvekili Yaşar Tüzün tarafından yapıldı. 

CHP'DE OLAĞANÜSTÜ KURULTAY İÇİN YETERLİ İMZA TOPLANDI

CHP olağanüstü kurultay çağrı heyetinin sözcüsü ve Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Gaye Usluer kurultay çalışmaları kapsamında yapmış olduğu açıklamasında yeterli sayıda imzanın toplandığını çalışmaların ise devam edeceğini söyledi. Gaye Usluer açıklamasında, "Olağanüstü Kurultay için yeter sayıda imza an itibariyle toplanmıştır. Görmek isteyen MYK üyemiz "yarın saat 11.00'e kadar" değil istediği zaman imza belgelerini görebilir. Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar imza almaya devam edeceğiz'' ifadelerini kullandı. 

CHP Milletvekili Yaşar Tüzün'de konuya dair son gelişmelere dair bilgi verdi ve o da açıklamasında olağanüstü kurultay için imzanın toplandığını açıkladı. "Olağanüstü Kurultay için gerekli olan yeter sayıda imza an itibariyle toplanmıştır. İmza toplama süresinin bitimi olan Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar imza almaya devam edeceğiz. Görmek İsteyen MYK üyemiz "yarın saat 11.00'e kadar" değil istediği saatte imzaları görebilir" dedi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)