CHP'den Bakan Soylu'ya Çok Sert Tepki: En Az PKK Kadar Bölücü

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan çeşitli açıklamalarda bulundu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan açıklamalarında Bakan Süleyman Soylu'nun talimatı hakkında değerlendirmelerde bulundu ve alınan kararın en az PKK kadar bölücü olduğunu vurguladı.

CHP'den Bakan Soylu'ya Çok Sert Tepki: En Az PKK Kadar Bölücü

Bilindiği gibi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CHP İl Başkanlarının şehit cenazelerine katılmalarında protokole kabul edilmemesi hakkında bir talimat vermişti. Bu kararın ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan konu hakkında çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. 

"EN AZ PKK KADAR BÖLÜCÜ BİR AÇIKLAMADIR"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarında söz konusu açıklamanın en az PKK kadar bölücü açıklama olduğunu bölücü bir İçişleri Bakanı olduğunu toplumu çatışmaya sürükleyen bir İçişleri Bakanı olduğunu ve derhal istifa etmesi gerektiğini vurguladı.

İSTİFA VE KURULTAY AÇIKLAMASI

Ayrıca CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan gündemlerinde kurultay ya da istifa olmadığını ifade etti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE