CHP'den Flaş Abdullah Gül Açıklaması !

Bilindiği gibi Abdullah Gül'ün muhalefet cephesinden adaylığı tartışılıyordu. Bunun üzerine CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Abdullah Gül hakkında çok önemli bir açıklamada bulundu. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in açıklamalarının detayları haberimizde...

POLİTİKA 25.04.2018, 13:13 12.02.2019, 16:16
CHP'den Flaş Abdullah Gül Açıklaması !

Bilindiği gibi erken seçim kararının alınmasının ardından Abdullah Gül'ün muhalefet cephesinden adaylığı tartışılıyordu. Bu tartışmalara CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel yaptığı açıklamalar ile son verdi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel sosyal medya üzerinden konu ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel yaptığı açıklamasında Abdullah Gül'ün gündemlerinde olmadığını ifade etti. İşte o açıklama:

GÜNDEMİMİZDE OLMADI

"YETER... Bu kadar spekülasyon canımıza tak etti. Bütün amaç bizim içimizde bir tartışma yaratıp moralimizi düşürmek CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak ta"

Yorumlar (1)
Niyazi 1 yıl önce
Ortalik karisip chp secmeni ayaklanana kadar ne halt edip uyuyodunuz. Erkenden aciklama yapinsana. Ayaklaniriz cunki guven kalmadi size. Her haneye fazla secmen ilaveleri var hala hareket yok sizde. Lanet olsun boyle çalismaya