CHP İBB Başkan Adayı olarak konuşulan Ekrem İmamoğlu çalışmalara hız verdi

CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkan Adayı olması muhtemel, şu anda İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yerel seçim çalışmalarına hız verdi. İmamoğlu bugün İstanbul 39 ilçe başkanı ile görüştü.

CHP İBB Başkan Adayı olarak konuşulan Ekrem İmamoğlu çalışmalara hız verdi

Adı CHP’den İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkan adaylığı için geçen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin ilçe başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Beylikdüzü’nde düzenlenen kahvaltı programında Başkan İmamoğlu, CHP’nin ilçe başkanlarıyla tek tek tokalaşarak sohbet etti.

İstanbul’un gündeminin seçim olduğunu söyleyen İmamoğlu, “İstanbul’un gündemini hepiniz biliyorsunuz. Bugün temelde İstanbul’un gündemi İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beylikdüzü Belediyesi ve 38 belediyenin seçimi. İstanbul koca bir coğrafya sizin bu coğrafyayı tanımanız Beylikdüzü’nü biraz bilmeniz ve hissetmeniz açısından önemli olduğunu düşündüm” diye konuştu.Kahvaltının ardından bütün ilçe başkanlarıyla toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE