CHP-İYİ Parti yerel ittifak- İttifak görüşmeleri devam ediyor

CHP ve İYİ Partisi 31 Martta yapılacak yerel ittifak hazırlığı için ön görüşmeler yapıyor. CHP'nin SP'den randevu talebiyle gündeme gelen CHP-İYİ-SP yerel ittifak iddialarıda bu çerçevede ele alıyor.

CHP-İYİ Parti yerel ittifak- İttifak görüşmeleri devam ediyor

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ile görüşen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile yaptığı CHP-İYİ Parti Yerel İttifak hazırlığı ön görüşmelerinde bulundu. 

CHP-İYİ Parti arasında yerel seçimde işbirliğine yönelik teknik toplantılar devam ediyor. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ile görüşmesinin ardından açıklama yaptı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, “İsim gibi konulara girmedik. Hiç isim konuşmadık. İl ve ilçe sayısı verecek durumda değiliz. En kısa zamanda görüşmeler tamamlanacak” dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE