CHP Lideri Kılıçdaroğlu Açıklama Yaptı! Meclis'te Tansiyon Yükseldi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde düzenlenen 23 Nisan Özel oturumunda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kürsüye çıkmasından sonra tansiyon yükseldi. Peki Kılıçdaroğlu hangi açıklamayı yaptı? İşte detaylar...

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Açıklama Yaptı! Meclis'te Tansiyon Yükseldi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları;

24 Haziran 2018 tarihinde yapacağımız seçimlerde görev süresini dolduracak milletvekillerinin torunlarına bırakacağı en güzel mirastır 15 Temmuz darbe girişimine karşı topyekun direnmektedir. 

Bu kutsal olan çatı altında arkadaşlarımız darbecilere direnmiş vatandaşlarımızdada moral vermiştir.

O gece Meclis'te bulunan 107 milletvekili arkadaşımı bir kez daha yürekten kutlamaktayım. 15 Temmuz'da darbecilere başarısız kalmasıyla kahraman sıfatını hak etmiş milletvekillerimizin bazılarına üzülerek dile getiriyorum ki 20 Temmuz darbesiyle Meclis'in yetkilerini devretmişlerdir. Sizlerin çocuklarınıza bırakacağınız tek adam rejimi kurm mirasınız vardır bu kötü bir mirastır. 20 Temmuz darbesini şiddetle kınamaktayım.

Söz konusu Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerinden sonra Meclis'te tansiyon yükseldi ve tartışma çıktı.

Ayrıntıları aktaracağız.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE