CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Kıraathane Projesi İşsizliğin İtirafıdır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gerçekleştirmiş olduğu bir takım ziyaretler kapsamında yapmış olduğu açıklamalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kıraathane projesine eleştirilerde bulundu. Kıraathane Projesinin işsizlik anlamına geldiğini ifade eden Kemal Kılıçdaroğlu önemli değerlendirmelerde bulundu.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Kıraathane Projesi İşsizliğin İtirafıdır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kanaat önderleri, muhtarlar, turizmciler ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.

Antalya'da gerçekleştirilen ziyaret kapsamında bir konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik eleştirilerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a özellikle Kıraathane Projesi üzerinden eleştiri yönelten Cumhurbaşkanı Erdoğan konuya dair önemli açıklamalarda bulundu. 

Kıraathane Projesinin işsizlik anlamına geldiğini öne süren Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yapmış Olduğu Açıklama

''24 Haziran’da sizden bir isteğim var. Düşünerek sandığa gidin. Gün sıradan bir seçimin yapıldığı bir gün değildir. Eğer sağlıklı ve tutarlı bir turizm planı yaparsanız herkes gelir. Dünyada millattan önce yapılan ve hala çalışan baraj Türkiye’de Çorum’da. Bütün uygarlıkların beşiği burası. Başkaları biliyor biz bilmiyoruz. Tanıtmıyoruz. Türkiye’de neyin olup bittiğinden herkesin haberi var. Darbe hukukunun egemen olduğu sisteme dönmek istemiyoruz.Bir ülkenin geleceği bir kişiye teslim edilemez Kıraathaneler işsizliğin itirafıdır. ‘Ben ülkeyi yönetemiyorum’un itirafıdır. Cumhur İttifakına oy verecek vatandaşlara sesleniyorum: Sen kıraathaneden mi yanasın, fabrikadan mı yanasın?''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE