CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Erken Seçim İle Alakalı İlk Yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelerek erken seçim görüşmesi yapmasından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken seçim tarihini açıklamasından sonra Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk yorum geldi. Peki Kılıçdaroğlu hangi ifadelerde bulundu? İşte detaylar...

POLİTİKA 18.04.2018, 17:30
CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Erken Seçim İle Alakalı İlk Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim çağrısından sonra bir araya geldiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak duyurmasından sonra tepkiler gelmeye başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada seçime hazır olduklarını ifade ederek; "Hazırız kazanacağız 2018 yılı demoktasi yılı olacak" ifadelerini kulandı.

Diğer yamdam ittifak ile alakalı olarak çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlanacağını sözlerine ekleyen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yaptığıı açıklamada; seçim bildirgesinin hazırlanması adına çalışmaların başlatılmasına karar aldıklarını sözlerine ekledi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)