CHP'nin Ankara Yenimahalle Adayı Üçüncü Kez Fethi Yaşar Oldu

CHP tarafından 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Ankara Yenimahalle için Fethi Yaşar aday gösterildi. Konu hakkında detaylar haberimizde...

CHP'nin Ankara Yenimahalle Adayı Üçüncü Kez Fethi Yaşar Oldu

CHP tarafından Ankara Yenimahalle için Fethi Yaşar aday gösterildi. Aday göstrilen Fethi Yaşar çeşitli açıklamalarda bulundu.

ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Konu ile ilgili olarak Fethi Yaşar yaptığı açıklamalarında "Yenimahalle halkının bana vermiş olduğu yetki ile 10 yıldır hiçbir mahalleyi sokağı es geçmeden hizmet ediyor, vatandaşın huzuru ve mutluluğu için çalışıyorum. Belediye Başkanlığı siyaset yapma yeri değildir. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, bize oy verdi vermedi demeden, barış ve kardeşlik duygusu içerisinde ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet götürerek çalıştık. Çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

CHP Yenimahalle İlçe Başkanlığı önünde ilçe sakinleriyle buluşan Fethi Yaşar'ı CHP Ankara Milletvekilleri Tekin Bingöl ve Servet Ünsal, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener ve yönetimi, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör ve yönetimi, Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım ve yönetimi, Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimi ile ilçe sakinleri de yalnız bırakmadı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE