CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayına İlişkin Melih Gökçek'ten Flaş İddia!

Siyasi gündemin en çok merak edilen konularından biri olan CHP'nin cumhurbaşkanı adayına ilişkin olarak çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, konuya dair bazı paylaşımlarda bulunarak Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

POLİTİKA 24.04.2018, 05:00
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayına İlişkin Melih Gökçek'ten Flaş İddia!

Erken seçim kararının alınmasının ardından en çok merak edilen konuların başında Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı konusuydu. Günlerdir tahminler yürütülen konuya dair yeni bir gelişme yaşandı. 

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile çok konuşulacak bazı iddilar öne sürdü ve CHP'nin adayının Muharrem İnce olduğunu iddia etti. 

MELİH GÖKÇEK'TEN CHP'NİN ADAYI MUHARREM İNCE İDDİASI

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım yine çok konuşuldu. Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayına ilişkin çarpıcı iddialarda bulunan Melih Gökçek adayın Muharrem İnce olarak belirlendiğini iddia etti. 

Melih Gökçek yapmış olduğu paylaşımında ayrıca çok önemli başka bir iddia da bulundu. Adayın ilk önce Abdüllatif Şener olarak belirlendiğini ancak kavga çıktığını ve Muharrem İnce isminde karar kılındığını ifade etti. 

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek Tarafından Yapılan Paylaşımlar

1- TÜRKİYE BİLİYORSUNUZ CHP’NİN KARARLARINI CHP’DEN ÖNCE BEN İLAN EDERİM, CHP CUMHURBAŞKANI ADAYINI İLÂN EDİYORUM. ŞAKA YAPMIYORUM CİDDİ SÖYLÜYORUM...

2- BİR SAAT ÖNCEYE KADAR CHP’NİN ADAYI ABDÜLLATİF ŞENER İDİ. ANCAK BÜYÜK KAVGA OLDU. VE KARAR DEĞİŞTİ. VE CHP ADAYI BELLİ OLDU... KİM Mİ?

3- CHP’NİN CUMHURBAŞKANI ADAYI BELLİ OLDU. AYNI ZAMANDA CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDEN SONRA YAPILACAK İLK KURULTAYDA CHP GENEL BAŞKANI... KİM Mİ?

4- CHP’NİN CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)