CHP ve İyi Parti'nin itirazları sonuçlanmadan önce Kılıçdaroğlu ve Akşener Ankara'da görüşecek

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu YSK'nın iptal kararının ardından ilk kez yüz yüze görüşecek. İyi Parti ve CHP, 'tam kanunsuzlukla' İstanbul'daki seçimlerin ve 24 Haziran genel seçimlerinin iptali için YSK'ya başvurmuştu. İki liderin bugün hem yapılan itirazları hem de 23 Haziran'da yenilenecek olan İstanbul seçimleriyle ilgili görüşmesi bekleniyor.

CHP ve İyi Parti'nin itirazları sonuçlanmadan önce Kılıçdaroğlu ve Akşener Ankara'da görüşecek

Millet İttifakı liderleri Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener Ankara'daki kritik zirvede bir araya geliyor!

Saat 15:00'da görüşme yapacaklar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün saat 15.00’te İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i İYİ Parti Genel Merkezi’nde ziyaret edecek.

İki lider iptalin ardından ilk kez görüşecek

CHP lideri Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti lideri Akşener, 6 Mayıs’ta Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesine karar vermesinin ardından ilk kez yüz yüze görüşecek.

Toplantıda neler görüşülecek?

Görüşmede, YSK’nın yenileme kararı değerlendirilecek ve 23 Haziran’daki İstanbul seçimleri için yapılacak hazırlıklar ele alınacak. Ayrıca iki partinin 'tam kanunsuzlukla' İstanbul'daki seçimlerin ve 24 Haziran genel seçimlerinin iptali için YSK'ya yaptığı itiraz da görüşülecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 12:02
YORUM EKLE