Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener: Bedelli Askerlik Bekleyenlerin Sorunlarını Çözeceğiz

Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener bedelli askerlik konusuna dair çok önemli bir açıklamada bulundu. Meral Akşener katıldığı programda yapmış olduğu konuşmasında seçilmesi halinde bedelli askerlik bekleyenlerin sorunlarını çözeceğini söyledi.

POLİTİKA 28.05.2018, 20:41 28.05.2018, 20:52
Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener: Bedelli Askerlik Bekleyenlerin Sorunlarını Çözeceğiz

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener bir televizyon programına katılarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve milletvekilliği genel seçimlerine dair süreci değerlendiren Meral Akşener bedelli askerlik konusunda da çok önemli bir açıklamada bulundu. 

MERAL AKŞENER'DEN BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı adayı Merak Akşener katıldığı program kapsamında seçim sürecinin en çok konuşulan konularından biri olan bedelli askerlik konusunu değerlendirdi. Bedelli askelik yasasının çıkmasına adına sosyal medyadan kampanyalar yapılmasını ve bu konuda çok fazla bekleyen olmasını değerlendiren Meral Akşener konuya dair olumlu konuştu. 

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener konuya dair açıklamalarında bedelli bekleyenlerin çoğunun işleri yüzünden bu yasayı talep ettiklerini vurgulayarak seçilmesi halinde bedelli askerlik bekleyenlerin sorununu çözeceğini ifade etti. 

''Bedelli askerlikle yoğun bir talep var. Bunlar genellikle zenginlerden değil işe girmişlerden geliyor. Bedelli askerlik isteyenlerin, askerlikten kaçan vatan savunmasından kaçanlar olmadıklarını biliyorum. Onların problemini çözeceğiz inşallah.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (3)
Admin 1 yıl önce
Cumhur baskanim ben akp li ve sizi destekleyen birisiyim bu bedelliaskerlikte olum lu bir adim atilmassa ben ve benim gibi bir cok arkadasimdan olumsuz bir oy alacaksiniz!5 milyona yakin bir genci madur etmenize gerek yok.....
Dent 1 yıl önce
Oyumuz bedelli askerlige :)
Adam 1 yıl önce
Oyumuz bedelli askerlige