Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na 'Atlet' Göndermesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüşü sırasında atletli fotoğrafının olması konusunda eleştiri yağmuruna tuttu. Böyle bişey var mı ? Bunlar trajikomik durumlar diyen Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu bu durumda olduğu için eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na 'Atlet' Göndermesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun atletli fotoğrafını eleştiren Erdoğan, "Birisi sözde Adalet Yürüyüşü yapıyor. Arada sırada karavana oturup atletle yemek yiyor. Bugün de baktım bir gazete başlık atmış 'vatandaş filanca' diye. Bu benim vatandaşıma hakarettir. Benim vatandaşım bir gazeteciyi çağıracak beni böyle çek diyecek. Ondan sonra da ben Atatürk'ün partisinin başıyım. Atatürk'ü böyle atletle yemek yerken görüp de resim çektirdiğine şahit oldun mu? Böyle bir şey var mı? Bunlar trajikomik görüntüler. Onlar bu görüntülerle zavallı hale düşüyorlar. Milletim ona gereken dersi verdi yine verecek" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 39. Muhtarlar toplantısında konuştu.

"BU SOL ZİHNİYET, BU KOMÜNİSTLER, BUNLAR HİÇBİR ZAMAN VATANSEVER, MİLLİYETPERVER DEĞİLDİR" 

"Bu sol zihniyet, bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever, milliyetperver değildir" diyerek eleştiride bulunan Erdoğan, "Yıllarca havalimanı, havalimanı dendi. Şimdi denizin üzerine havalimanı yapıyoruz, bunlar 'İstemezük' diyorlar. Kim bunlar? Komünistler, komünistler. İki ili, Artvin ve Rize'yi kucaklayacak bu havalimanı, adam 'İstemezük' diyor. Bu sol zihniyet, bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever, milliyetperver değildir. Bu hizmetleri verdiğiniz zaman çılgına dönüyorlar. Biz yolumuza devam edeceğiz. Milletimiz yıllarca kendisine oynanan oyunları bozdu. Ülkemizi geldiğimiz noktanın gerisine düşürecek hiçbir organizasyonun başarı şansı yoktur" diye konuştu. 

"BİRİSİ SÖZDE ADALET YÜRÜYÜŞÜ YAPIYOR. ARADA SIRADA KARAVANA OTURUP ATLETLE YEMEK YİYOR TRAJİKOMİK" 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun atletli fotoğrafını eleştiren Erdoğan, "Birisi sözde Adalet Yürüyüşü yapıyor. Arada sırada karavana oturup atletle yemek yiyor. Bugün de baktım bir gazete başlık atmış 'vatandaş filanca' diye. Bu benim vatandaşıma hakarettir. Benim vatandaşım bir gazeteciyi çağıracak beni böyle çek diyecek. Ondan sonra da ben Atatürk'ün partisinin başıyım. Atatürk'ü böyle atletle yemek yerken görüp de resim çektirdiğine şahit oldun mu? Böyle bir şey var mı? Bunlar trajikomik görüntüler. Onlar bu görüntülerle zavallı hale düşüyorlar. Milletim ona gereken dersi verdi yine verecek" diye konuştu.

KAMUPERSONELİ.NET - DHA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE