Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muharrem İnce Hakkında İlk Yorum

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kayseri'de AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi'ne katılarak Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye yönelik olarak açıklamalarda bulundu ve "İnce siyasette karar kıldılar" dedi.

POLİTİKA 05.05.2018, 17:06 05.05.2018, 18:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muharrem İnce Hakkında İlk Yorum

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kayseri'de AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi'ne katılarak gündem ile alakalı olarak açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Kayserili vatandaşlarımız ticareti iyi bilirler. Kaliteden çok iyi anlarlar. Kayeri aynı süreçte siyasetçinin kalitesinide çok iyi bilmektedir.

Türkiye 24 Haziran 20182de büyük bir seçime girecek. Seçim tarihinin açıklandığı günden bu zamana kadar yaşananları gözünüzün önüne alın.

Cumhurbaşkanı adaylığı, milletvekili transferi, ittifak arayışları konusunda hespalarına, taktiklerine bir bakın. Oyun, oyun içinde oyun. 

Göreceksinin hepsi tutarsızlık olacaktır. İlkesizlik olacaktır. Haftalardır milleti oyaladılar. Yok çatı dediler, pencere dediler. Sonuçta 'İnce' siyasette karar kıldılar.

Ülkemizin önünde böyle bir mesele olduğunu akıl edemediler. Seçim bu haziranda değil önümüzdeki yıl Kasım ayında da olsa başarısız olacaklardı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)