Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muharrem İnce'ye Önemli Pensilvanya Yanıtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akhisar mitinginde çeşitli konularda konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada yaptığı konuşmasında Muharrem İnce'ye Pensilvanya yanıtı verdi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muharrem İnce'ye Önemli Pensilvanya Yanıtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akhisar mitinginde bir konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı, Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan burada yaptığı konuşmasında CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Pensilvanya iddiaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

MUHARREM İNCE'YE YANIT

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle oldu:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında "Senin başkanın da, sen kendin de siz hangi partiyi kurdunuz ya? Yanımda olanlar varmış. Onları ben cevap vermeden açıklayamıyormuş. Ben cevap verdiğimde açıklayacakmış. Tamam ben cevabı verdim. Hadi açıkla. Ben kiminle gittim Pensilvanya'ya. Açıklamazsan namertsin. Demek ki yalanda genel başkanının yanında iyi yetişmiş" ifadelerine yer verdi.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarının devamında "Bay Kemal ne diyor Çiftçiyi aç bıraktınız. Be insafsız ya, 2,5 katrilyon verdik ya. Ben belgeyle konuşuyorum. Böyle palavra değil. Hayvancılık destekleri kapsamında, alet ekipmana kadar pek çok kalemde yüzde 50 hibe veriyoruz.

Verimli ovalarımızı korumaya alarak, amaç dışı kullanımının önüne geçiyoruz." ifadelerini kullandı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE