Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Af Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündemdeki konular hakkında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında af konusunu da değerlendirdi. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Af Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Zeytinburnu'da halka hitap etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada gündemdeki konular hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AF AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında af konusunu da değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında gündemlerinde af konusunun olmadığını ifade etti.

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan gündemlerinde af olmadığını ifade ederek bu konularda kimsenin farklı yaklaşımlar göstermemesi gerektiğini onları affetme yetkisinin olmadığını, şu anda parlamentonun böyle bir yetkisinin olmadığını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarının devamında "Bu işi oya tahvil etmek için af çıkartamayız. Bunun istismarına da izin vermeyiz. Seçim sonrası konuşulacak şeylerdir." ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sadece Allah'ın huzurunda eğildiklerini ifade ederek 24 Haziran'ın gelip çattığını dolayısıyla çalışarak Allah'ın izniyle kazanacaklarını vurguladı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sekho81 cosar
Sekho81 cosar - 1 yıl Önce

Bizler kesinlikle af istemiyoruz herkes cezasını çeksin yok

insanların güveni sarsılır

Alper Eralp
Alper Eralp - 1 yıl Önce

Seçim sonrası bu sorun uygun bir formülle mutlaka çözülmelidir. Vicdanları sızlatmadan herkese ikinci bir şans verilebilir.